Produkte > UNITED CHEMI-CON > KTS250B475M32N0T00
KTS250B475M32N0T00
KTS250B475M32N0T00 United Chemi-Con
united chemi-con_nipcs02686-1.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 25V 20% X7R
auf Bestellung 3020 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS250B475M32N0T00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 4.7 µF.
Weitere Produktangebote KTS250B475M32N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS250B475M32N0T00 KTS250B475M32N0T00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 4.7 µF