Produkte > CHEMI-CON > KTS350B106M43N0T00
KTS350B106M43N0T00
KTS350B106M43N0T00 Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAPCERMLCCHI-CAP-10UF-<100UF
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS350B106M43N0T00 Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 35V 200000uF Case 3.000 x 4.125in.
Weitere Produktangebote KTS350B106M43N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS350B106M43N0T00 KTS350B106M43N0T00 Hersteller : United Chemi-Con Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 35V 200000uF Case 3.000 x 4.125in