Produkte > CHEMI-CON > KVF500L334M31NLT00
KVF500L334M31NLT00
KVF500L334M31NLT00 Chemi-Con
KVFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.33UF 50V X8L 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.33 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF500L334M31NLT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.33UF 50V X8L 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.33 µF.
Weitere Produktangebote KVF500L334M31NLT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF500L334M31NLT00 KVF500L334M31NLT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvf-e-2018-1511007.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33uF 50V 20% X8L AEC-Q200