L-05B33NJT6 Johanson Technology Inc.
RF%20Ceramic%20Chip%20Inductors%20Rev%202008.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 33NH 200MA SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Q @ Freq: 4 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 21GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-05B33NJT6 Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 33NH 200MA SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Q @ Freq: 4 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 21GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.