L-15W5N1SV4E
L-15W5N1SV4E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 5.1NH 600MA SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Q @ Freq: 60 @ 1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 5.1 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-15W5N1SV4E Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 5.1NH 600MA SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Q @ Freq: 60 @ 1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 5.1 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.