Produkte > LEDDYNAMICS INC. > L045-N7G0RED40
L045-N7G0RED40 LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: 12V DUOSTRIP, NICHIA 757 RED, 30
Features: Dimming
Packaging: Bulk
Color: Red
Size / Dimension: 304.80mm L x 24.13mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Height: 2.54mm
Current - Test: 40mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details L045-N7G0RED40 LEDdynamics Inc.
Description: 12V DUOSTRIP, NICHIA 757 RED, 30, Features: Dimming, Packaging: Bulk, Color: Red, Size / Dimension: 304.80mm L x 24.13mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Height: 2.54mm, Current - Test: 40mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat.