Produkte > KYOCERA AVX > L06031R5CGSTR
L06031R5CGSTR
L06031R5CGSTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1.5nH
auf Bestellung 4628 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details L06031R5CGSTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.5NH 1A 60 MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Q @ Freq: 26 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L06031R5CGSTR L06031R5CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 1A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Q @ Freq: 26 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 nH
Current Rating (Amps): 1 A
auf Bestellung 2431 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
L06031R5CGSTR Hersteller : AVX acculsmd.pdf
L06031R5CGSTR L06031R5CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.2nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 1A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Thin Film
Q @ Freq: 26 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 1.5 nH
Current Rating (Amps): 1 A