L117XH4W
L117XH4W Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning DC-11.0 220 x 140 x 113
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L117XH4W Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 11.7GHZ 6SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 11.7GHz, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.113" (2.87mm).
Weitere Produktangebote L117XH4W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L117XH4W Hersteller : Knowles Dielectric Labs Description: RF FILTER LOW PASS 11.7GHZ 6SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 11.7GHz
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.113" (2.87mm)