L157XG3S
L157XG3S Knowles Dielectric Labs
L157XG3S_Datasheet-3006880.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning 15.7 GHz Lowpass Filter
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L157XG3S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 7.5GHZ 6SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 7.5GHz Center, Insertion Loss: 1.5dB, Height (Max): 0.103" (2.62mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L157XG3S L157XG3S Hersteller : Knowles Dielectric Labs L157XG3S-Datasheet.pdf.aspx Description: RF FILTER LOW PASS 7.5GHZ 6SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 7.5GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.103" (2.62mm)