L254XF3S
L254XF3S Knowles Dielectric Labs
L254XF3S-Datasheet.pdf.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 12.5GHZ 6SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 25.4GHz Center
Insertion Loss: 1.6dB
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 117 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L254XF3S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 12.5GHZ 6SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 25.4GHz Center, Insertion Loss: 1.6dB, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L254XF3S L254XF3S Hersteller : Knowles Dielectric Labs L254XF3S_DATASHEET-3006869.pdf Signal Conditioning 25.4 GHz Lowpass Filter