L288XC3S
L288XC3S Knowles Dielectric Labs
Knowles_Microwave_Prods-brochure_19_v3-web-1667441-1813580.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning DC - 27.65 220 x 140 x 98
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L288XC3S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 28.8GHZ 6SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 28.8GHz, Insertion Loss: 1.75dB, Height (Max): 0.093" (2.36mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L288XC3S L288XC3S Hersteller : Knowles Dielectric Labs L288XC3S_Datasheet.pdf?lang=en-US Description: RF FILTER LOW PASS 28.8GHZ 6SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28.8GHz
Insertion Loss: 1.75dB
Height (Max): 0.093" (2.36mm)