Produkte > CEL > L8104-240
L8104-240 CEL
L8104-240.pdf
Hersteller: CEL
Description: RF PIN DIODE 240V 3W CERAMIC MEL
Packaging: Bulk
Package / Case: SQ-MELF
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 1.2pF @ 40V, 100MHz
Resistance @ If, F: 750mOhm @ 50mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 240V
Supplier Device Package: MELF
Current - Max: 50 mA
Power Dissipation (Max): 3 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L8104-240 CEL
Description: RF PIN DIODE 240V 3W CERAMIC MEL, Packaging: Bulk, Package / Case: SQ-MELF, Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 175°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 1.2pF @ 40V, 100MHz, Resistance @ If, F: 750mOhm @ 50mA, 100MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 240V, Supplier Device Package: MELF, Current - Max: 50 mA, Power Dissipation (Max): 3 W.
Weitere Produktangebote L8104-240
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L8104-240 L8104-240 Hersteller : CEL L8104-240-1663725.pdf PIN Diodes RF PIN Diode 240V 3W Ceramic MELF Pkg