Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > LA-024-12-02-00-00
LA-024-12-02-00-00
LA-024-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
LA-024-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 24W
Packaging: Box
Weight: 0.882 lb (400.07 g)
Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 81mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 29 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 24 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2.4 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LA-024-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 24W, Packaging: Box, Weight: 0.882 lb (400.07 g), Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 81mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 29 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 24 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2.4 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LA-024-12-02-00-00 LA-024-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LA-024-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid Air 24W 2.4A 29W 80x60mm
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 95-99 Tag (e)
Anzahl Preis
LA-024-12-02-00-00 LA-024-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions LA_024_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Liquid-Air, 24W, 3.15x2.36x3.11 in