Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > LA-045-12-02-00-00
LA-045-12-02-00-00
LA-045-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
LA-045-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 43W
Packaging: Box
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 91mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 52°C
Power - Input: 49 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 43 W
Fan Location: Warm Side
Current: 4.1 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LA-045-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 43W, Packaging: Box, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 91mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 52°C, Power - Input: 49 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 43 W, Fan Location: Warm Side, Current: 4.1 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote LA-045-12-02-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LA-045-12-02-00-00 LA-045-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LA-045-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid Air 43W 4.1A 49W 160x122mm
Produkt ist nicht verfügbar
LA-045-12-02-00-00 LA-045-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions LA_045_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Liquid-Air, 43W, 6.3x4.8x3.58 in