Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > LA-075-24-02-00-00
LA-075-24-02-00-00
LA-075-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
LA_075_24_02_LTS_datasheet-3602769.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Liquid-Air, 71W, 9.06x4.8x3.58 in
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LA-075-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 71W, Packaging: Box, Weight: 4.0 lbs (1.8 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 91mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 49°C, Power - Input: 89 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 71 W, Fan Location: Warm Side, Current: 3.7 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LA-075-24-02-00-00 LA-075-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LA-075-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid Air 71W 3.7A 89W 230x122mm
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LA-075-24-02-00-00 LA-075-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. LA-075-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 71W
Packaging: Box
Weight: 4.0 lbs (1.8 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 91mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 49°C
Power - Input: 89 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 71 W
Fan Location: Warm Side
Current: 3.7 A
Voltage: 24 V