Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > LA-115-24-02-00-00
LA-115-24-02-00-00
LA-115-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
LA_115_24_02_LTS_datasheet-3602669.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Liquid-Air, 113W, 11.81x5.98x3.86 in
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LA-115-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 113W, Packaging: Box, Weight: 6.6 lbs (3.0 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 98mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 47°C, Power - Input: 139 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 113 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 5.8 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LA-115-24-02-00-00 LA-115-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LA-115-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid Air 113W 5.8A 139W 300x152mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LA-115-24-02-00-00 LA-115-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. LA-115-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 113W
Packaging: Box
Weight: 6.6 lbs (3.0 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 98mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 47°C
Power - Input: 139 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 113 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 5.8 A
Voltage: 24 V