Produkte > NKK SWITCHES > LB01KW01-5F24-JF
LB01KW01-5F24-JF
LB01KW01-5F24-JF NKK Switches
lbindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: LED PNL IND GREEN CLEAR 13.20MM
Packaging: Bulk
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Green
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 13.20mm
auf Bestellung 52 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB01KW01-5F24-JF NKK Switches
Description: LED PNL IND GREEN CLEAR 13.20MM, Packaging: Bulk, Current: 13mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Green, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 13.20mm.