Produkte > NKK SWITCHES > LB03KW01-5F12-JF
LB03KW01-5F12-JF NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: IND PB ILLUM RECT LB SER GRN SLD
Packaging: Box
Current: 26mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Green
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Rectangle
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 19.40mm x 13.20mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB03KW01-5F12-JF NKK Switches
Description: IND PB ILLUM RECT LB SER GRN SLD, Packaging: Box, Current: 26mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Green, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Rectangle, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 19.40mm x 13.20mm.
Weitere Produktangebote LB03KW01-5F12-JF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB03KW01-5F12-JF LB03KW01-5F12-JF Hersteller : NKK Switches lbindicators-26418.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RECT BLACK BODY 12V GRN LED CLR/GRN CAP