Produkte > AUSPICIOUS > LBF22-1O/C G, W/O LAMP
LBF22-1O/C G, W/O LAMP
LBF22-1O/C G, W/O LAMP AUSPICIOUS
b-9.pdf
Hersteller: AUSPICIOUS
Category: Panel Mount Switches, Standard 22mm
Description: Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 1; NC + NO; green; 3A/230VAC
Manufacturer series: LBF22
Operating temperature: -20...60°C