Produkte > L-COM > LC-24INSGWR-18U
LC-24INSGWR-18U L-com
dsLCSGWR12U.pdf
Hersteller: L-com
Description: 18U SWING GATE WALL RACK (24" DE
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Cold Roll Steel (CRS)
Style: Open Rack, Double Frame
Type: Open Rack
Dimensions - Overall: 24.000" L x 20.800" W x 36.500" H (609.60mm x 528.32mm x 927.10mm)
Door: Doorless
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Non-Vented
Number of Units: 18U
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC-24INSGWR-18U L-com
Description: 18U SWING GATE WALL RACK (24" DE, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Cold Roll Steel (CRS), Style: Open Rack, Double Frame, Type: Open Rack, Dimensions - Overall: 24.000" L x 20.800" W x 36.500" H (609.60mm x 528.32mm x 927.10mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Non-Vented, Number of Units: 18U.