Produkte > L-COM > LC3MP2396-12
LC3MP2396-12
LC3MP2396-12 L-com
LC3MP2396-12_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 78 OHM BEND RELIEF 3-SLOT TRB SO
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 400 MHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2396-12 L-com
Description: 78 OHM BEND RELIEF 3-SLOT TRB SO, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.