Produkte > L-COM > LC3MP3006-12
LC3MP3006-12 L-com
dsLC3MP300612.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRS SUBMINIATURE PLUG TO TRB JAC
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: TRB to TRS
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRS Plug
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 10 MHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP3006-12 L-com
Description: TRS SUBMINIATURE PLUG TO TRB JAC, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: TRB to TRS, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRS Plug, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.