Produkte > L-COM > LC3MSA00591-36
LC3MSA00591-36 L-com
dsLC3MSA0059136.pdf
Hersteller: L-com
Description: LEAD FREE LSZH BEND RELIEF 3-LUG
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00591-36 L-com
Description: LEAD FREE LSZH BEND RELIEF 3-LUG, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.