Produkte > L-COM > LCANLP1005
LCANLP1005
LCANLP1005 L-com
LCANLP1005_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 5150-5875 MHZ, 15 DBI GAIN, HV-P
Packaging: Bag
Features: Cable - 248.92mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications: 5G, 802.11a/n/ac/ah/ax, CMDA, IoT, LoRa, LTE, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, WLAN
Gain: 15dBi
Termination: N Type Female (2)
Number of Bands: 1
VSWR: 1.7
Antenna Type: Log Periodic
Height (Max): 15.300" (388.62mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.512GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANLP1005 L-com
Description: 5150-5875 MHZ, 15 DBI GAIN, HV-P, Packaging: Bag, Features: Cable - 248.92mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz, Applications: 5G, 802.11a/n/ac/ah/ax, CMDA, IoT, LoRa, LTE, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, WLAN, Gain: 15dBi, Termination: N Type Female (2), Number of Bands: 1, VSWR: 1.7, Antenna Type: Log Periodic, Height (Max): 15.300" (388.62mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.512GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.