Produkte > L-COM > LCANLP1006
LCANLP1006
LCANLP1006 L-com
LCANLP1006_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 790-960 / 1710-2170 / 2300-2700
Packaging: Bag
Features: Cable - 300mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 790MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Gain: 10dBi, 10.5dBi, 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 3
VSWR: 1.5, 1.7
Antenna Type: Log Periodic
Height (Max): 17.400" (441.96mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 875MHz, 1.94GHz, 2.5GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANLP1006 L-com
Description: 790-960 / 1710-2170 / 2300-2700, Packaging: Bag, Features: Cable - 300mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 790MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, Applications: 3G, 4G, 5G, 802.11a/b/g/n/ac/ad/ah/ax, CBRS, CMDA, GSM, IoT, LoRa, LPWAN, LTE, LTE-M, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, WLAN, Gain: 10dBi, 10.5dBi, 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 3, VSWR: 1.5, 1.7, Antenna Type: Log Periodic, Height (Max): 17.400" (441.96mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 875MHz, 1.94GHz, 2.5GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.