Produkte > L-COM > LCANLP1009
LCANLP1009
LCANLP1009 L-com
LCANLP1009_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 2300-2500 MHZ, 10 DBI, GAIN, V-P
Features: Cable - 299.72mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz
Gain: 10dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Log Periodic
Height (Max): 5.900" (149.86mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W
auf Bestellung 326 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANLP1009 L-com
Description: 2300-2500 MHZ, 10 DBI, GAIN, V-P, Features: Cable - 299.72mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz, Applications: 4G, 5G, 802.11a/b/g/n/ac/ad/ah/ax, CMDA, IoT, LoRa, LPWAN, LTE, LTE-M, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, Gain: 10dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Log Periodic, Height (Max): 5.900" (149.86mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.