Produkte > L-COM > LCANMOB1002-RSP
LCANMOB1002-RSP
LCANMOB1002-RSP L-com
ds_LCANMOB1002-RSP.pdf
Hersteller: L-com
Description: 617-7125MHZ 3DBI OMNI ANTENNA WI
Features: Cable - 3.05m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 7.125GHz
Applications: Bluetooth, IoT, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 5dBi
Termination: RP-SMA
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 5.000" (127.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 3.871GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANMOB1002-RSP L-com
Description: 617-7125MHZ 3DBI OMNI ANTENNA WI, Features: Cable - 3.05m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 7.125GHz, Applications: Bluetooth, IoT, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 5dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 5.000" (127.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 3.871GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Power - Max: 100 W.