Produkte > L-COM > LCCA9843-48
LCCA9843-48 L-com
Hersteller: L-com
Description: MCX PLUG TO MCX PLUG RIGHT ANGLE
Packaging: Bulk
Color: Tan
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MCX to MCX
Cable Type: RG-316
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: MCX Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCCA9843-48 L-com
Description: MCX PLUG TO MCX PLUG RIGHT ANGLE, Packaging: Bulk, Color: Tan, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MCX to MCX, Cable Type: RG-316, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.