Produkte > SIEMENS > LCE00C004347A
LCE00C004347A
LCE00C004347A Siemens
b113cd1a351157d0ccef57f8283d37d9044c37b7.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,4N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE00C004347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,4N, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC, Part Status: Active.