Produkte > SIEMENS > LCE00C012208A
LCE00C012208A
LCE00C012208A Siemens
334b37e8d15d1f1514fd09c4b2bdbd4d6044d6a8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,12
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max