Produkte > SIEMENS > LCE00C012480A
LCE00C012480A
LCE00C012480A Siemens
553efdc9d99ef47a2d89d0d90d58d21d0a73fee3.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,12
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max