Produkte > SIEMENS > LCE00C104120A
LCE00C104120A
LCE00C104120A Siemens
be05df97afc3d3d275a762c4e8dd0fc046ac9871.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,1NC,4N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-4NO/1NC (4 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max