Produkte > SIEMENS > LCE00C200120A
LCE00C200120A
LCE00C200120A Siemens
feb22676a51a07da5de8526345ce68ae843e8d92.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,0N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NC (2 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE00C200120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,0N, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NC (2 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.