Produkte > SIEMENS > LCE00C400277A
LCE00C400277A
LCE00C400277A Siemens
2ff605d79d8966b541c280a15316bf647af738bd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,0N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NC (4 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE00C400277A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,0N, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NC (4 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.