Produkte > SIEMENS > LCE00C403347A
LCE00C403347A
LCE00C403347A Siemens
1d0a622cd1ba8542a61447e2a181aab3a6e2afbe.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,3N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 7PST-3NO/4NC (3 Form A, 4 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC