Produkte > SIEMENS > LCE00C500480A
LCE00C500480A
LCE00C500480A Siemens
92b917abe455eabff1ae232327d6f2cabe8bdced.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,5NC,0N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-NC (5 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE00C500480A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,5NC,0N, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 460 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 5PST-NC (5 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.