Produkte > SIEMENS > LCE00C504480A
LCE00C504480A
LCE00C504480A Siemens
d25e3fc72db8a23b8cd53641524a3de0d2d3be98.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,5NC,4N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-4NO/5NC (4 Form A, 5 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max