Produkte > SIEMENS > LCE01C002120A
LCE01C002120A
LCE01C002120A Siemens
8a326c945d0713d41dbc9772a231c541886935df.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,2NO,
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C002120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,2NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.