Produkte > SIEMENS > LCE01C004120A
LCE01C004120A
LCE01C004120A Siemens
d60b382bc3c17bfac0b1067e512d91167aa784d9.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,4NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C004120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,4NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.