Produkte > SIEMENS > LCE01C005480A
LCE01C005480A
LCE01C005480A Siemens
2ebd45b4b969c9261c577c1b1f04b77788bccd46.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,5NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-NO (5 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C005480A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,5NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 460 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 5PST-NO (5 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.