Produkte > SIEMENS > LCE01C008120A
LCE01C008120A
LCE01C008120A Siemens
51fe937a3e2b1a6a12e67846c5ba0acb07ceabf4.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,8NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C008120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,8NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.