Produkte > SIEMENS > LCE01C008208A
LCE01C008208A
LCE01C008208A Siemens
57c72a9f50f9315917d5ff322e1d82e3a9874eaa.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,8NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C008208A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,8NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 200 ~ 208VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.