Produkte > SIEMENS > LCE01C012208A
LCE01C012208A
LCE01C012208A Siemens
0ac8ef513711d997006a68a12b08a44e1d7e804d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,12NO
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max