Produkte > SIEMENS > LCE01C102347A
LCE01C102347A
LCE01C102347A Siemens
2fc1b6911543c135d8567cb5ced9b4174693f70e.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,1NC,2NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-2NO/1NC (2 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC