Produkte > SIEMENS > LCE01C207347A
LCE01C207347A
LCE01C207347A Siemens
6e40e074ee25d51211f0de9d9b36bb397a7212af.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,2NC,7NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-7NO/2NC (7 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC