Produkte > SIEMENS > LCE01C307347A
LCE01C307347A
LCE01C307347A Siemens
474641c102d3d44d1119759b921ebb9abcab47bd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,7NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 10PST-7NO/3NC (7 Form A, 3 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC