Produkte > SIEMENS > LCE01C500347A
LCE01C500347A
LCE01C500347A Siemens
607961ee72b60bb74980000bfaaf62b8893667c7.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,0NO,
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-NC (5 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C500347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,0NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 5PST-NC (5 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC, Part Status: Active.