Produkte > SIEMENS > LCE01C500480A
LCE01C500480A
LCE01C500480A Siemens
19c82b6e3f46e23b0c39e023ab9f054fadc4edd0.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,0NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-NC (5 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C500480A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,0NO,, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 460 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 5PST-NC (5 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.