Produkte > SIEMENS > LCE01C600347A
LCE01C600347A
LCE01C600347A Siemens
59fdd7ee25191cec2c784484ff1b7dab0dc5c0dd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,6NC,0NO,
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 6PST-NC (6 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C600347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,6NC,0NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 6PST-NC (6 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC.