Produkte > SIEMENS > LCE01C700208A
LCE01C700208A
LCE01C700208A Siemens
1e535ed19ca8e87ad978d1cedf8efea4f30a0c54.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,7NC,0NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 7PST-NC (7 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C700208A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,7NC,0NO,, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 200 ~ 208VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 7PST-NC (7 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.